Wycieczka poza miasto dla dzieci przedszkolnych to wspaniała okazja, by maluchy mogły odkryć życie na wsi i bliskość natury. Tego typu wyprawa łączy edukację z zabawą, oferując dzieciom bezpośredni kontakt ze zwierzętami, roślinami i wiejskimi zajęciami.

22 października grupy II, III, IV, V wyjechały do Miłocic, aby zobaczyć, jak wygląda życie na farmie, poznać różne zwierzęta gospodarskie, takie jak kury, króliki, owce, konie czy kozy, a nawet uczestniczyć w ich karmieniu. To niezwykłe doświadczenie pozwala dzieciom zbliżyć się do natury, rozwijać empatię oraz uczy, skąd pochodzą produkty, które spożywają na co dzień, jak np. mleko czy jaja.

Wycieczka do agroturystyki to doskonała forma spędzenia dnia poza miastem, która rozwija świadomość ekologiczną dzieci, uczy szacunku do przyrody oraz przybliża im wiejski, zdrowy styl życia.