10 czerwca Reprezentacja Naszej Szkoły przystąpiła do rywalizacji w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Biegach na Orientację. Tym razem areną zmagań był teren Strzelnicy WKS Śląsk przy ulicy Świątnickiej 36.

Szkolny zespół liczył 18 osób. Na szczególne uznanie zasługują najmłodsi Uczniowie z klasy drugiej, którzy dzielnie rywalizowali w kategorii z klasami czwartymi.

Z dumą prezentujemy ostateczne wyniki:

INDYWIDUALNIE:

Brązowe medale i trzecie wyniki w całym Województwie Dolnośląskim wywalczyli:

*Łucja Kraszewska (kategoria K-11)

*Helena Domagała (K-13)

*Piotr Sambor (M-15)

DRUŻYNOWO:

Złoty Medal i MISTRZOSTWO DOLNEGO ŚLĄSKA w Igrzyskach Młodzieży dla:

Julii Cichy, Magdaleny Lisowskiej i Gai Zając z kategorii K-15.

Srebrny Medal i WICEMISTRZOSTWO DOLNEGO ŚLĄSKA w Igrzyskach Dzieci dla:

Jagody Adamskiej, Heleny Domagały, Anny Dakudowicz, Łucji Kraszewskiej, Urszuli Sadyś i Zofii Poznar (z połączonych kategorii K-11 i K-13)

Brązowy medal i TRZECI WYNIK DOLNEGO ŚLĄSKA w Igrzyskach Dzieci dla:

Jakuba Dufrata, Dawida Kilarskiego, Tymona Leśniańskiego, Franciszka Niedzielskiego, Wojciecha Niedzielskiego i Tomasza Staszaka (z połączonych kategorii M-11 i M-13)

Brązowy medal i TRZECI WYNIK DOLNEGO ŚLĄSKA w Igrzyskach Młodzieży dla:

Franciszka Barana, Wojciecha Sambora i Wiktora Zawadzkiego (z M-15)

Ostatecznie WSZYSCY nasi zawodnicy wrócili z zawodów z medalami na szyi, do szkolny trofeów dołączyły cztery okazałe puchary za rywalizacje drużynowe a uczniowie z klas 6-8 otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do kolejnej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!